Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nabór Na Op'ów] 1.3.2 [PL] MineCraft [Survival] [Najlepszy] [Jedyny Taki]


Bizolo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Diamond_(Gem).png1.3.2 [PL] MineCraft [survival] Cs-Dreams.plDiamond_(Gem).png

 

 

 

 

de2zjo.gifAdres IP: survival.cs-dreams.pl:25085

 

de2zjo.gifTyp Serwera: Survival

 

de2zjo.gifPotwory: TAK

 

de2zjo.gifZwierzeta: TAK

 

de2zjo.gifPvP: Jest Poza Spawnem

 

de2zjo.gifPremium: Nie trzeba

 

de2zjo.gifSloty: 17 można zwiększyć :)

 

de2zjo.gifBiala Lista: Nie

 

de2zjo.gifNether: Tak

 

de2zjo.gifStatus: buddy_online.gif

 

 

1337425569-U363900.png

de2zjo.gifSą tu wszystkie jakie są potrzebne na Survival :)

1337425578-U363900.png

de2zjo.gifH@ Bizolo GG; 32109856

1337425590-U363900.png

de2zjo.gifZapraszam na super serwer MineCraft Survival :)

de2zjo.gifDla każdej osoby, która wypowie się pozytywnie pod tym tematem nagroda na serwerze :)

de2zjo.gifRekrutacja opów trwa :)

de2zjo.gifWejdź a serwer napewno Ci się spodoba :)

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Aby otrzymać nagrodę na serwerze wystarczy napisać coś pozytywnego pod tym tematem i zgłosić się do mnie na GG: (jest podane w publikacji).

A tymczasem ide budować komnatę tajemnic, aby ją potem w wielkim stylu otworzyć :D

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Hmmm... Gdy zobaczyłem nazwę tematu, a dokładnie to- [Najlepszy], to szczerze, od razu zniechęciłem się do tego serwera, pomyślałem sobie, co to ma być? Nie lubię serwerów, które wywyższają się, że są najlepsze, i tak dalej, a w cale tak nie jest. Pomyślałem sobie "no już wejdę", ale gdy zobaczyłem reklamę, aż się załamałem. Spodziewałem się po serwerze, którego zarząd twierdzi, że jest najlepszy, jakiejś bardziej... Bogatej reklamy. Nie wejdę, nie sprawdzę, tyle z mojej strony.

//nieregulaminowa sygnatura - reflink

//BR3ND

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...